بازی رایانه ای ملینا

داستان بازی «ملینا» که یکی از اهداف آن ترویج فرهنگ کتاب خوانی در میان کودکان و نوجوانان است بر اساس یک کتاب شعر کودک شکل می‌گیرد که این امر خود باعث ارتباط عمیق‌تر کودک با شخصیت اصلی بازی خواهد شد.

طبق این گزارش «ملینا» دختری کنجکاو و بازیگوش است که می‌خواهد همه چیز را شخصا تجربه کند و همین موضوع باعث می‌شود که بازی‌باز بتواند از طریق این بازی در تجربه‌های مختلف شرکت کند.

در اولین قسمت ازاین بازی، «ملینا» که از زمان خوابش گذشته است برای تماشای فیلم به سراغ تلویزیون می‌رود که ماجرا از روشن شدن آن شروع می‌شود، «ملینا» طی ماجرایی به درون تلویزیون کشیده می‌شود و این شروع راهی دراز و پر دردسر است که او باید برای بازگشت به خانه طی کند. این بازی رایانه‌ای شامل چهار فصل است که در تهران، چین، جنگل و فضا اتفاق می‌افتد و هر فصل نیز خود شامل چند مرحله است .

لازم به ذکر است که داستان این بازی برگرفته از اولین جلد مجموعه اشعار کودکانه ملینا به نام «ملینا خوابش نمیاد» نوشته سارا صیاد حقیقی است.

این عنوان که با مشارکت بنیاد ملی بازی های رایانه ای آغاز گردیده است، متاسفانه بعلت تامین هزینه های تولید متوقف گردید و استودیو آمیتیس در نظر دارد تا این عنوان را برای پلتفرم تلفن های همراه آماده و روانه بازار سازد

13 دیدگاه در “بازی رایانه ای ملینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *